Zdobywamy szczyty... Spotkanie z historią w Suchej Beskidzkiej Warsztaty literackie Jesień jest piękna... Od kropki się zaczęło... W Babiogórskim Parku... XV Rajd im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Noc Naukowców Przedstawienie bajkowe dla przedszkolaków 2018 Biwak klas 1-3 Europejski Tydzień Kodowania Pożegnanie jesieni... Wyniki dyktanda... Trzymaj formę... Lekcja historii w klasie 5. Ślubowanie klas pierwszych. ,, Mazurek Dąbrowskiego"rozbrzmiewał radośnie. Robotyka dla smyka Zbiórka żywności Wycieczka klas 1-3 Betlejemskie Światło Pokoju... Spotkanie ze Świętym Mikołajem Apel Bezpieczne Ferie

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. U nas pojawił się 12 grudnia. Dzieci z grup przedszkolnych, klas: I,II i III, zgromadziły się w świetlicy szkolnej, by tam powitać oczekiwanego gościa. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9.00. Prowadzone było przez panią Dorotę i Adama Szafraniec, twórców „Baśniowej Kapeli”. Wszystkie dzieci przywołały na salę Mikołaja piosenką „Płatki śniegu”. Biskup wędrował wśród przybyłych, rozdawał uśmiechy i witał się z nimi. W oczach wszystkich widać było zachwyt, podziw i radość. Kiedy biskup Mikołaj dotarł na scenę, rozpoczęło się przedstawienie pt.: „Serce, serduszko”, niezwykła opowieść o przemianie ludzkiego serca, miłości i przyjaźni z psem, a także o Świętym Mikołaju. Wszyscy świetnie bawili się przy piosenkach zespołu „Baśniowa Kapela” i w ten sposób pokazali Mikołajowi jak bardzo zasłużyli w tym roku na podarunki. Punktem kulminacyjnym programu było oczywiście indywidualne spotkanie ze Świętym, który obdarował prezentem każde dziecko. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.
                                                                                   M. Smolik

Galeria zdjęć...