Zdobywamy szczyty... Spotkanie z historią w Suchej Beskidzkiej Warsztaty literackie Jesień jest piękna... Od kropki się zaczęło... W Babiogórskim Parku... XV Rajd im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Noc Naukowców Przedstawienie bajkowe dla przedszkolaków 2018 Biwak klas 1-3 Europejski Tydzień Kodowania Pożegnanie jesieni... Wyniki dyktanda... Trzymaj formę... Lekcja historii w klasie 5. Ślubowanie klas pierwszych. ,, Mazurek Dąbrowskiego"rozbrzmiewał radośnie. Robotyka dla smyka Zbiórka żywności Wycieczka klas 1-3 Betlejemskie Światło Pokoju... Spotkanie ze Świętym Mikołajem Apel Bezpieczne Ferie

Od kropki się zaczęło...

14 września wszyscy przedszkolacy oraz uczniowie klas młodszych I-III aktywnie uczestniczyli w Międzynarodowym Dniu Kropki.  Rozwijali własną kreatywność tworząc niepowtarzalne kropki  w oparciu o wysłuchaną historię pewnej dziewczynki o imieniu Vatshi.

Opowieść  dodała siły i skrzydeł zarówno małym jak i dużym w tworzeniu kropek; każdej innej,   piękniejszej. Artystyczne dzieła trafiły na galerie klasowej gazetki, by kontynuować rozpoczętą przez cały rok przygodę z tworzeniem i wyobraźnią. Vatshi zadbała o podziękowanie. Poprosiła panie wychowawczynie o wręczenie certyfikatu dla uczestników międzynarodowego dnia kreatywności.

E.T.

Zajęcia rozwijające - "Robotyka dla smyka"