Zdobywamy szczyty... Spotkanie z historią w Suchej Beskidzkiej Warsztaty literackie Jesień jest piękna... Od kropki się zaczęło... W Babiogórskim Parku... XV Rajd im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Noc Naukowców Przedstawienie bajkowe dla przedszkolaków 2018 Biwak klas 1-3 Europejski Tydzień Kodowania Pożegnanie jesieni... Wyniki dyktanda... Trzymaj formę... Lekcja historii w klasie 5. Ślubowanie klas pierwszych. ,, Mazurek Dąbrowskiego"rozbrzmiewał radośnie. Robotyka dla smyka Zbiórka żywności Wycieczka klas 1-3 Betlejemskie Światło Pokoju... Spotkanie ze Świętym Mikołajem Apel Bezpieczne Ferie

Biwak klas 1-3

Końcem  września odbył się biwak integracyjny  klas I-III w malowniczym, urokliwym miejscu gospodarstwie agroturystycznym Krystyny i Zygmunta  Kąkol. Nasi opiekunowie zapewnili nam wiele atrakcji, więc się nie nudziliśmy. Gdy doszliśmy na miejsce gospodarze zaserwowali gofry z bitą śmietaną z najsmaczniejszym dżemem borówkowym  z pobliskiego Jałowca 1111mnpm. Pogoda była piękna przyjemnie spędziliśmy czas. Były: wyścigi drużyn, przeciąganie liny i ognisko z pieczonymi kiełbaskami.  Całość dopełniała zabawa na placu zabaw w  „ Policjantów i złodzieji.” Atrakcją spotkania  stały się  odwiedziny  wytresowanego psa pasterskiego.  Pierwsze znajomości i przyjaźnie poszerzyły kręgi. Był to mile spędzony czas. Wszyscy świetnie się bawili. Wracając  ze śpiewem na ustach żegnaliśmy lato.

E.Trzop

Galeria zdjęć ...