INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW Odświeżacze dla maluchów Dzień Przedszkolaka Spotkanie z Ratownikiem Medycznym Ogólnopolski dzień Głośniego Czytania Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki w Urzędzie Pocztowym. Piękna Nasza Polska Cała... Piękna Nasza Polska Cała - podsumowanie Szkoła w zdrowej atmosferze Mikołajkowa wycieczka Spotkanie z górnikami... Warsztaty Bożonarodzeniowe z Rodzicami Konkurs,, Moja mała Ojczyzna" Materiały do nauki zdalnej dla uczniów kl.0 Materiały do nauki zdalnej dla grupy młodszej

Warsztaty Bożonarodzeniowe z Rodzicami

Magiczny czas Bożego Narodzenia zagościł w oddziale zerowym naszej szkoły. W  miłej, świątecznej atmosferze rodzice naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. A to wszystko za sprawą warsztatów bożonarodzeniowych, które odbyły się 11 grudnia br.

Dzieci przywitały swoich rodziców  oraz panią wicedyrektor świąteczną piosenką, a następnie wszyscy zgromadzeni zajęli się ozdabianiem pierniczków oraz przygotowywaniem ozdób na wspólnie przystrajaną choinkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w warsztatach.

M. Smolik, A. Spyrka