Uroczystości Szkolne

2014-06-15 IV Piknik Rodzinny

IV Piknik Rodzinny w Gimnazjum nr 1 w Stryszawie

Piknik staje się już tradycją Gimnazjum nr 1 w Stryszawie. W tym roku 15 czerwca (niedziela) od 14.00 trwały tu uroczystości promujące szkołę. Na pikniku pokazano efekty pracy na zajęciach unijnych wg projektu „Rozwiń skrzydła gimnazjalisto”.  Najpierw pokaz uzdolnień uczniów czyli „Mam talent”, potem przedstawienie dla dzieci „Karius i Baktus” a na końcu rozgrywki sportowe o Puchar Dyrektora Gimnazjum. W tym czasie można było też zwiedzić klasopracownie: fizyczną, chemiczną, językową, matematyczną z grami logicznymi i zielarską. Intrygowały doświadczenia chemiczne i smakowały ziołowe herbatki. Dla dzieci przygotowany był kącik malowania twarzy oraz gier i zabaw. Szczęścia można było spróbować w Kole Fortuny a pyszne ciasto upieczone przez rodziców skosztować w Szkolnej Kawiarence.

Wszystkim sponsorom i prz​yjaciołom naszej szkoły serdecznie dziękujemy!