INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW Odświeżacze dla maluchów Dzień Przedszkolaka Spotkanie z Ratownikiem Medycznym Ogólnopolski dzień Głośniego Czytania Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki w Urzędzie Pocztowym. Piękna Nasza Polska Cała... Piękna Nasza Polska Cała - podsumowanie Szkoła w zdrowej atmosferze Mikołajkowa wycieczka Spotkanie z górnikami... Warsztaty Bożonarodzeniowe z Rodzicami Konkurs,, Moja mała Ojczyzna" Materiały do nauki zdalnej dla uczniów kl.0 Materiały do nauki zdalnej dla grupy młodszej

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dnia 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom idei święta, rozpoczęliśmy to, co przedszkolaki lubią najbardziej, czyli wesołą zabawę.
Do atrakcji tego dnia zaliczyć można było: zabawy ruchowe prowadzone  przez animatora oraz wesołego Minionka, zaproszonych przez rodziców. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, wyścigach rzędów i skokach w workach. Dzieci brały udział w tworzeniu zwierzątek i mieczy  z balonów, mogły zrobić wesoły tatuaż a także skosztować waty cukrowej.
Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał medal Dzielnego Przedszkolaka.

Wszystkie przedszkolaki chętnie i z uśmiechem uczestniczyły w zabawach
i bardzo miło spędziły czas.

Wszystkiego najlepszego kochane przedszkolaki!

K.B