W Lachowicach zagrali w siatkówkę i… wygrali ! Nagrody sportowe od Starosty Suskiego w roku 2011 następny...... II Memoriał Pro Memoria III Memoriał Osiągnięcia sportowe 2017/2018 Osiągnięcia sportowe 2018/2019 Dziewczęta 2021/2022 Osiągnięcia sportowe 2022-2023

Osiągnięcia Sportowe

II Memoriał

II Memoriał im. Zdzisława Najdera zakończony !!!

We wtorek 10 maja w Gimnazjum nr 1 w Stryszawie odbył się II Memoriał im. Zdzisława   Najdera ,który przez wiele lat był dyrektorem tej szkoły.

To był już II Memoriał ,wszyscy zgromadzeni uczcili pamięć dyrektora minutą ciszy .

Pogoda dopisała . Zawody odbyły się bez żadnych problemów.W mityng wchodziły trzy konkurencje : bieg na 60  metrów , pchnięcie kulą oraz skok w dal. Sędziowie zapisywali wyniki a później liczyli punkty za każdy z nich .

Chłopców było o wiele więcej niż dziewczyn. Ich rywalizacja  była bardziej wyrównana i do samego końca nie było wiadomo kto wygra .W kategorii dziewczyn  zwyciężyła Anna Mynarska – uczennica Gimnazjum nr 1 w Stryszawie. Zaś w kategorii chłopców wygrał Paweł Warmuz ,jednak bardzo blisko niego był Piotr Sikora.

O zwycięstwie przesądził wynik z biegu na 60  metrów , gdzie Paweł pobiegł wyśmienicie.
Należy wspomnieć że obaj chłopcy są uczniami Gimnazjum nr 1 w Stryszawie .

Były też nagrody dla najlepszych sprinterów .Najszybszymi zawodnikami okazali się Gabryela Balcer oraz Kamil Głuszek – uczniowie naszej szkoły .Memoriał wypadł świetnie . Wszyscy dobrze się bawili , kibice motywowali zawodników  gorącym dopingiem .

Mam nadzieję ,że za rok poziom Mityngu będzie taki sam albo i wyższy .